Αρχική σελίδα » Εκπαιδευτικά Προγράμματα » Μιλώντας για τις Ευρωπαϊκές Αξίες και τα δικαιώματα του Πολίτη σε Πολυ-πολιτισμικά Σχολεία

Στις 7 Οκτωβρίου 2017, θα διεξαχθεί στην Αθήνα το δωρεάν σεμινάριο στα πλαίσια του Ευρωπαϊκού Επιμορφωτικού Προγράμματος «Μιλώντας για τις Ευρωπαϊκές Αξίες και τα δικαιώματα του Πολίτη σε Πολυ-πολιτισμικά Σχολεία» (Promoting European Values and Citizenship in Multicultural Classrooms)
Key Action: Jean Monnet Activities, Action: Jean Monnet Projects, Erasmus+

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αποστείλουν αίτηση συμπληρωμένη σε ηλεκτρονική μορφή, συνοδευόμενη από σύντομο βιογραφικό σημείωμα, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: jmcenter-athens@pspa.uoa.gr, μέχρι τη Δευτέρα, 2 Οκτωβρίου 2017, στις 12.00

|----------------------|

Στις 20 Μαΐου 2017, θα διεξαχθεί στην Κομοτηνή το δωρεάν σεμινάριο στα πλαίσια του Ευρωπαϊκού Επιμορφωτικού Προγράμματος «Μιλώντας για τις Ευρωπαϊκές Αξίες και τα δικαιώματα του Πολίτη σε Πολυ-πολιτισμικά Σχολεία» (Promoting European Values and Citizenship in Multicultural Classrooms). Key Action: Jean Monnet Activities, Action: Jean Monnet Projects, Erasmus+.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αποστείλουν αίτηση συμπληρωμένη σε ηλεκτρονική μορφή, συνοδευόμενη από σύντομο βιογραφικό σημείωμα, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: jmcenter-athens@pspa.uoa.gr, μέχρι τη Πέμπτη, 18 Μαΐου 2017 στις 12.00.

|----------------------|

Στις 29 Απριλίου 2017, θα διεξαχθεί στην Αθήνα το πρώτο δωρεάν σεμινάριο στα πλαίσια του Ευρωπαϊκού Επιμορφωτικού Προγράμματος «Μιλώντας για τις Ευρωπαϊκές Αξίες και τα δικαιώματα του Πολίτη σε Πολυ-πολιτισμικά Σχολεία» (Promoting European Values and Citizenship in Multicultural Classrooms)

Key Action: Jean Monnet Activities, Action: Jean Monnet Projects, Erasmus+.

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αποστείλουν αίτηση συμπληρωμένη σε ηλεκτρονική μορφή, συνοδευόμενη από σύντομο βιογραφικό σημείωμα, στην ηλεκτρονική διεύθυνση: jmcenter-athens@pspa.uoa.gr, μέχρι την Πέμπτη, 27 Απριλίου 2017 στις 12.00.