Αρχική σελίδα » Προβολή νέων

09.05.2016

Αξιοποίηση Ευρωπαϊκών Χρηματοδοτικών Εργαλείων στην Εποχή της Κρίσης

To Ευρωπαϊκό Κέντρο Αριστείας Jean Monnet του Πανεπιστημίου Αθηνών διοργανώνει Σεμινάριο με θέμα: "Αξιοποίηση Ευρωπαϊκών Χρηματοδοτικών Εργαλείων στην Εποχή της Κρίσης: ΕΣΠΑ, Νεοφυής Επιχειρηματικότητα και Ενίσχυση ΜΜΕ". Το Σεμινάριο απευθύνεται σε πτυχιούχους (ή φοιτητές) ΑΕΙ και ΤΕΙ όλων των επιστημονικών κατευθύνσεων, σε νέους Επιχειρηματίες, Στελέχη Επιχειρήσεων, Οικονομικούς Διευθυντές, Υπεύθυνους Διαχείρισης Προγραμμάτων, Συμβούλους Επιχειρήσεων, φυσικά πρόσωπα που επιθυμούν να εμβαθύνουν στο εν λόγω γνωστικό αντικείμενο.

Εισηγητές
Michel Jean Pappe, π. Γενικός Δ/ντης Διαχειριστικού Φορέα ΕΣΠΑ (ΑΝ.ΔΙ.Α), Γενικός Επιχειρησιακός Διευθυντής, Capital Partners LCC, π. Γενικός Διευθυντής HELASOD Group, Senior Partner & CEO Spartan Investment Group.
Ευδοκία Μαυρομάτη, Νομικός Σύμβουλος, Σύμβουλος Επιχειρήσεων, Σύμβουλος στο Βιοτεχνικό Επιμελητήριο Πειραιά.

Εγγραφές - Δηλώσεις συμμετοχής
Αποστολή Φόρμας Συμμετοχής στο jmcenter-athens@pspa.uoa.gr ή στο τηλέφωνο 210 7220508

Φόρμα συμμετοχής (αρχείο .docx) (αρχείο .pdf